Навигация

Перетворювач старого залізобетону

“Віатрон – Універсал”

Призначення:

для роботи по бетонних, залізобетонних і цегляних конструкцій будівель, термін експлуатації яких склав понад 5-6 років.

Відновник, перетворювач старого бетону і з/б.
Пенетруюча гідроізоляція (класу Еліт). Відмінність інших матеріалів проникаючої дії: Проникнення + захисний (жертовність) шар. .
Захисне покриття на сильно зруйнованих бетонних поверхнях .
Ліквідації течі в підвалах будівель, бетонних резервуарах, каналізаційних станціях і тунелях в умовах підвищеної вологості (в сукупності з Віатрон-2 Водяна пробка).
Захист від агресивних середовищ.
Забезпечення захисту арматури в залізобетонних конструкціях від корозії.

Являє собою суху суміш складається з кварцового піску, високомарочних цементів, запатентованої хімічної активної частини.

Застосовується для зупинки процесів корозії бетону, арматури, відновлення експлуатаційних властивостей бетону і з/б. Містить інгібітори і пасиватори корозії арматури, модифікатори бетону. Дозволяє підвищити морозостійкість і водонепроникність конструкції. Дозволяє захистити бетон від впливу кислот, лугів, органічних сполук.

Матеріал стійкий до впливу сульфатів, хлоридів, нітратів, нітритів і т. д.


Категорія: Відновлення бетону, гідроізоляція будівель і споруд. Збільшення міцності, підвищення морозостійкості і водонепроникності, відновлення зруйнованих поверхонь, захист від корозії, перетворювач старого бетону і корродированої арматури, захист від агресивного середовища.

Основним напрямком і завданням Віатрон-Універсал є: перетворення старого бетону та арматури, а також приведення арматури в пасивний стан, що не маловажно при ремонті старих зруйнованих поверхонь таких як: балконні перекриття, тунелі, залізобетонні перекриття дахів, доки, причали, мости. В іншому також використовується, як і ВІАТРОН-4. ВІАТРОН-Універсал використовується також при гідроізоляції швів, тріщин, стиків, примикань комунікацій, сполучень, при ліквідації напірних теч у поєднанні з ВІАТРОН – 2 Пробка, ВІАТРОН – 6(2).

Цена 53,04 грн.