Навигация

Матеріали REAMAT-X

модифікована Суміш проникаючої дії РЕАМАТ. Особливості застосування.Реаніматор старого залізобетону. Суміш суха модифікована проникаючої дії РЕАМАТ – Х.Пропонована будівельна суміш відноситься до матеріалів проникаючої дії з широким діапазоном використання за рахунок свого унікального складу. Суміш суха модифікована «РЕАМАТ-Х»™ являє собою різновид будівельних сумішей на основі цементно-піщаної складової з комплексної модифікованої добавкою неорганічного походження, які після змішування з водою забезпечує глибоке проникнення компонентів суміші в тіло зруйнованого залізобетону і подібних матеріалів. Дія «РЕАМАТ-Х»™ на старі, сильно руйнуються конструкції, засноване на високій розчинності компонентів, здатних на іонно-молекулярному рівні проникати на необхідну глибину навіть в щільну частину зруйнованої конструкції. Внаслідок реакцій взаємодії з інертними елементами, що знаходяться в складі бетонів, суміші «РЕАМАТ-Х»™ утворюють нові, досить міцні і стійкі сполуки. За рахунок цих новоутворень створюється шар, який продовжує термін служби старих конструкцій, що руйнуються.

Окрім проникаючого і ущільнюючої дії, суміші «РЕАМАТ-Х»™ володіють рядом інших корисних якостей, які дуже важливі при проведенні складних робіт по відновленню:

  • технологічними термінами живучості розчину і його схоплювання;
  • високою межею міцності при стисненні;
  • високою межею міцності привигині;
  • високою міцністю в середовищі перегрітої пари;
  • високим опором до стирання;
  • високою водонепроникністю;
  • високою хімічною стійкістю (порівняно із звичайним бетоном);
  • високою морозостійкістю.

Одним з основних переваг реаніматора залізобетону є його здатність не давати усадки (при правильному застосуванні) і висока адгезія до поверхні, на яку буде завдано. Суміш суха модифікована проникаючої дії «РЕАМАТ-Х»™ дозволяє проводити ремонт споруди максимум за два етапи, що не може не залучити Вашого інтересу.

Кальмасмесь REAMAT-X FIX

Застосовується для відновлення експлуатаційних властивостей , ремонту кам’яних, бетонних і залізобетонних конструкцій, ремонту бетонних підлог і дорожніх покриттів, замонолічування швів, міжпанельних стиків, ремонту великих руйнувань тріщин і вибоїн, де поверхня схильна до теплових впливів, микробетон.

Кальмасмесь REAMAT-X LATEX

Застосовується для гідроізоляції кам’яних, бетонних підкладок, де необхідна гідроізоляція проникаючої дії з високими адгезійними властивостями до підкладки і стійка до растресскованию..

Кальмасмесь REAMAT-X FLEX

Застосовується для гідроізоляції кам’яних, дерев’яних підкладок, де необхідна гідроізоляція стійка до вигинів і розтягувань.

Кальмасмесь REAMAT-X RAPID

Гідроізоляція проникаючої дії для термінових , аварійних ремонтних робіт на кам’яних, бетонних поверхнях .

Кальмасмесь REAMAT-X STONE

Застосовується для виготовлення бетонних виробів: сигментів , блоків ,труб, монолітних будівель і т. д.

Кальмасмесь REAMAT-X EKONOM

Застосовується як штукатурний склад для бетонних, цегляних споруд з метою осушення , відсікання капілярного підсосу, грунтування бетонних, залізобетонних , кам’яних поверхонь з метою підвищення адгезії і водонепроникності штукатурних сумішей на неорганічної основі.