Навигация

Що таке гідроізоляція?

Гідроізоляція (від грец. hydor — вода та ізоляція) — захист будівельних конструкцій, будівель і споруд від проникнення води (антіфільтраціонная гідроізоляція) або матеріалу споруд від шкідливого впливу омиваючої або фільтруючої води або іншої агресивної рідини (антикорозійна гідроізоляція). Роботи по влаштуванню Гідроізоляції називаються гідроізоляційними роботами. Гідроізоляція забезпечує нормальну експлуатацію будівель, споруд та обладнання, що підвищує їх надійність і довговічність.

Навіщо потрібна гідроізоляція?

Цегляна кладка і бетонні конструкції володіють здатністю поглинати воду, тому конструкції піддаються водонасыщению. Вода може проникнути через кладку в підвали і, поширюючись вище по кладці, дійти до першого поверху, викликаючи вологість у приміщеннях, грибок, руйнування стін, штукатурки, оздоблення.

Де застосовуються гідроізоляційні матеріали?

Будівництво, реконструкція або капітальний ремонт будь-якого будівлі не обходиться без гідроізоляційних матеріалів.

Які фактори впливають на руйнування будівельних конструкцій?

Будівельні конструкції піддаються впливу підземних, поверхневих та техногенних вод, а також природно-кліматичних факторів.

До чого призводить вплив різних факторів на будівельні конструкції?

До активним деструктивним процесам: прогресуючої поверхневої корозії, вилуговування з подальшим порушенням структури бетону, його старіння, втрати міцності, щільності, водонепроникності, до повного руйнування.

Для чого призначені гідроізоляційні матеріали?

Для захисту будівельних конструкцій від постійного впливу агресивного вологого середовища, найчастіше під тиском води.

Якими властивостями повинні володіти гідроізоляційні матеріали?

Водонепроникністю, водостійкістю, довговічністю, повинні задовольняти по механічної міцності, хімічної стійкості і т. ін.

Які ще функції виконують гідроізоляційні матеріали?

Не тільки оберігають поверхню, що захищається від контакту з водою, але і підвищують стійкість будівельної конструкції проти корозії, як бетону так і армуючих матеріалів.

Які гідроізоляційні матеріали найчастіше використовують в Україні?

В останні 5-10 років для гідроізоляції все частіше використовують матеріали проникаючої (капілярного) дії.

Що таке матеріали проникаючої дії?

Це сухі суміші зі спеціальними властивостями.

Які матеріали проникаючої дії використовуються та виробляються в Україні?

В Україні існує безліч матеріалів проникаючої дії. Вітчизняними матеріалами даної групи є матеріали торгової марки «ВІАТРОН».

Що таке «ВІАТРОН»?

Водоізоляційний, адаптований матеріал працює іонно-молекулярному рівні.

Що входить до складу «ВІАТРОН»?

Цементно-піщана складова з комплексної хімічної активною частиною (ХАЧ).

Як працює «ВІАТРОН»?

Компоненти суміші вступають в реакцію з складовими бетону і починають проникати вглиб стін або підлоги по капілярах, мікротріщин на глибину понад 40см.

Які основні функції виконують матеріали «ВІАТРОН»?

Основними функціями матеріалів «ВІАТРОН» є: відновлення кам’яних конструкцій, приведення армуючих матеріалів в пасивний стан, гідроізоляція.

Якими ще властивостями мають матеріали «ВІАТРОН» крім ущільнюючого і проникаючої дії?

Матеріали «ВІАТРОН» володіють рядом цінних властивостей такими як: високою межею міцності при стиску, так і при вигині; високим опором до стирання; високу водонепроникність і морозостійкість.

Як довго матеріали «ВІАТРОН» на ринку України і з яким результатом?

Матеріали «ВІАТРОН» на ринку України з 2000 року і досить ефективно і надійно зарекомендували себе з відновлення, ремонту і захисту бетонних і з/б конструкцій.

матеріали «ВІАТРОН» відрізняються по конкурентоспроможності від інших матеріалів?

Матеріали «ВІАТРОН» відрізняються тим, що по своїй суті вони складаються з тих же матеріалів, які застосовуються в якості складових традиційних будівельних розчинів (бетонних штукатурок, кладочних розчинів), тільки їх компоненти в кілька разів (а може і в десятки разів) дрібніше, ніж традиційні. Ступінь подрібнення цих компонентів визначає їх подальшу водонепроникність, а технологічні витрати на досягнення необхідного ступеня подрібнення визначає їх вартість.

За рахунок чого матеріали «ВІАТРОН» широко використовуються в Україні?

Доступність, ремонтноспособность, можливість застосування засобів малої механізації, наочність результату виконання робіт, оперативність контролю; відсутність продуктів розпаду, які могли б бути токсичними або екологічно шкідливими.

Який термін служби матеріалів «ВІАТРОН»?

На весь термін служби конструкцій і споруд.