Навигация

Розробка і виробництво матеріалів будівельної хімії, розробка технологій їх застосування

Комплект високоефективних матеріалів і сучасних технологій

«Моноліт. КМТ» –

для комплексного вирішення широкого кола проблем гідроізоляції, захисту та відновлення пошкоджених будівельних конструкцій і споруд інженерно-гідрологічних умовах будь-якого ступеня складності

підземні споруди
– підвали будівель
– промислові підлоги
– гідротехнічні споруди
– ємності, басейни
– ж/бетонні конструкції
– санвузли

 

Комплект «Моноліт.КМТ» – це сплав науки і виробництва. Комплект базується на оригінальних принципах, концепціях і складах, що дозволяє швидко, ефективно і недорого вирішувати найскладніші проблеми в ремонтно-будівельної та аварійно-рятувальної діяльності:

Комплект «Моноліт.КМТ» включає 12 полімерних композицій, 8 хімічних добавок до полімерних композицій і бетонних сумішей, 11 полімерних і полімермінеральної технологічних сумішей, які готуються на робочому місці і застосовуються як окремо, так і в поєднанні один з одним.

Комплект «Моноліт.КМТ» включає 20 легалізованих у вигляді техкарт технологій (чеканочний, штукатурні, просочувальні, фарбувальні, ін’єкційні) з допомогою яких можна вирішити всі перераховані вище завдання.

Оптимізація у виборі матеріалів і технологій дозволяє різко знизити вартість робіт, наприклад, за рахунок більш широкого використання дешевих розчинів на основі цементу і обмеженого застосування більш дорогих полімерних композицій, які при взаємодії з розчинами компенсують їхні недоліки.

Застосування комплекту дозволяє знизити обсяги роботи за рахунок можливості поєднувати функції матеріалів, наприклад, гідроізолювати конструкції і одночасно їх зміцнювати, зміцнювати або обробляти.

Вартість робіт, вироблених з використанням комплекту “Моноліт.КМТ”, як правило, в 1,5-5 разів менше, порівняно зі стандартними технічними рішеннями.

Наприклад, зміцнення поверхні бетонних підлог промислових підприємств, складів, автопаркінгів, забезпечення їх беспильность, гідрофобності і хімічної стійкості до масел, бензину та інших продуктів може бути забезпечено обробкою підлоги просочують поліуретановою композицією при вартості витраченого матеріалу в діапазоні 18÷30 грн./м2 (1,7÷2,8 €/м2) в залежності від стану бетону.

Фірма розробляє також спеціальні технології на замовлення, підбирає робочі суміші для їх виконання, консультує фахівців Замовника технологій і надає технічну допомогу при їх реалізації.

Наприклад, за спеціальними технологіями: були проведені аварійно – ремонтні роботи у тунелях Харківського, Київського та Дніпропетровського метрополітенів, у вертикальних стволах шахт Донецького вугільного басейну, оперативно відновлено туристично-оздоровчий комплекс «Судак» (Крим), буквально по частинах зібрана, склеєна і укріплена скульптурна група «Мельпомена» на головному портику будівлі Одеського оперного театру, успішно виконана санація конструкцій ж/бетонних стійок та порталів електророзподільних підстанцій НЕК «УКРЕНЕРГО».

 

  • ліквідація активних текти і проривів води через конструкції, греблі, дамби без обмеження по дебіту і тиску води
  • гідроізоляція підземних і наземних будівельних споруд за будь-якої міри вологості
  • відновлення пошкоджених будівельних конструкцій різного призначення з коефіцієнтом відновлення 0,8 ÷ 1,5
  • зміцнення фундаментів і підстав споруд
  • зміцнення грунтів і формування протифільтраційних завіс в них
  • зміцнення і хімзахист підлоги та інших поверхонь з мінеральних матеріалів, пристрій кольорових поліуретанових покриттів
  • герметизація ємностей і «світлових ліхтарів»
  • заповнення втрат будівельних конструкцій і елементів фасадів будівель без обмеження розмірів, маси і форми (безопалубковое)
 • у транспортних і воднотранспортних тунелях,
 • у підвалах, на промислових підприємствах,
 • у житловому господарстві,
 • автопаркингах, складських приміщеннях, ємностях,
 • на залізобетонних конструкціях електростанцій, естакадах, мостах,
 • при проведенні реставраційних робіт на пам’ятках архітектури і при виконанні спеціальних робіт.