Навигация

VIATRON – Система захисту бетону

Завод ТОВ “ВІА-ТЕЛОС” є офіційним та єдиним виробником сухих будівельних сумішей торгової марки «Viatron»™ , мають гідроізоляційні та відновлюючі властивості будівельних конструкцій. Склад «Viatron»™ і запатентований є інтелектуальною власністю ТОВ “Віа-Телос”. Науковий і технічний потенціал компанії дозволяє розробляти та впроваджувати нові технологічні рішення в області захисту будівельних конструкцій.

Розробником даного складу є завод ТОВ “Віа-Телос” спільно з доктором технічних наук, заслуженим діячем науки і техніки України, лауреатом Державної премії СРСР і Державної премії України, заслужений інженер Росії, членом Міжнародної інженерної Академії, інженерної Академії України та Академії будівництва України, професором Бабусиним Володимиром Івановичем, доктором технічних наук Кондращенко Оленою Володимирівною, кандидатом технічних наук Костюк Тетяною Олександрівною.

Офіційним і ексклюзивним представником заводу ТОВ “ВІА-ТЕЛОС” на території Центральної і Західної України є група компаній Віатрон Центр – Захід ТОВ “СТ Джерело”

Загальні положення:

1. Склад «Viatron»™ являє собою композиційний порошкоподібний матеріал на цементній основі, володіє захисним, проникаючим дією на цементний бетон і розчини.

2. Склад «Viatron»™ добре сумісний з цементними бетонами, та рекомендуються для захисту і гідроізоляції бетонних та залізобетонних конструкцій будівель і споруд при будівництві та ремонтно-відновлювальних роботах.

3. «Viatron»™ являє собою перетворювач і відновник експлуатаційних властивостей старого бетону, цементуючий матеріал проникаючої дії, забезпечує також і високу водонепроникність, морозостійкість залізобетону, цементно-піщаного розчину, цегли, шлакоблоку та інших капілярно-пористих матеріалів. Основною відмінністю «Viatron»™ від його аналогів є здатність не тільки вилікувати бетонну поверхню, але і привести арматуру в пасивний стан.

Ниткоподібні кристали проникаючі по тріщинах-капілярах у бетон.

Ефект перетворення і відновлення забезпечується за рахунок ряду строго послідовних хімічних реакцій, що тривають у часі, що проходять всередині структури, що захищається матеріалу між його складовими і компонентами, що містяться в розчині складу «Viatron»™. В результаті утворюються важко – і слаборозчинні новоутворення, які заповнюють пори, тріщини і капіляри.

Завдяки наявності в ХАЧ – (хімічно активна частина) складової частини-Х в композиції досягається утворення підвищеної кількості зародків гідратованого гидроксонитрата кальцію (зміцнює комплексної сполуки), що є передумовою створення додаткових центрів кристалізації і, як наслідок, ще більшого зміцнення армуючого каркаса. Проникнення ХАЧ у бетон стимулює кристалізацію новоутворень в порах і капілярах, і відновлює і ущільнює структуру підкладки.

Даний ефект проникнення і самозаліковування перевіряли з допомогою водорозчинного люмінофора, введеного в композицію проникаючої дії.

Хімічний склад новоутворень обумовлює високі експлуатаційні властивості відновленої конструкції за рахунок монолітності і значного збільшення її щільності. Формула складу «Viatron»™ забезпечує ефект «самолікування» шляхом блокування пор і тріщин у шарі захищається складу кристалогідрату «Viatron»™.

4. «Viatron»™ за складом і властивостями повинен відповідати вимогам Технічних умов ТУ У 26.6-31634788-001:2006 «Склад цементний захисний проникаючої дії «Viatron»™ (Віатрон)