Навигация

Область застосування

1. Захисний склад «Viatron»™ рекомендується застосовувати при будівництві та ремонті залізобетонних конструкцій будівель і споруд для виконання наступних функцій:

– підвищення водонепроникності
– підвищення морозостійкості
– забезпечення захисту від корозії бетонних і залізобетонних конструкцій
– забезпечення ущільнення і герметизації стиків, швів і дефектних ділянок конструкцій
– забезпечення тампонирующего дії в місцях протікання води в бетонних і залізобетонних конструкціях

2. Захисний склад «Viatron»™ рекомендується до застосування при будівництві та ремонті залізобетонних конструкцій і споруд в якості захисного матеріалу, що наноситься на поверхню бетонних і залізобетонних конструкцій в умовах впливу води і захисту від агресивних середовищ, а також конструкцій, що перебувають під впливом негативних температур в умовах безпосереднього зволоження або капілярного всмоктування води і т. п.

3. Захисний склад «Viatron»™ рекомендується до застосування при будівництві та ремонті залізобетонних конструкцій будівель і споруд в якості ущільнюючого і герметизуючого матеріалу для стиків швів і дефектних ділянок бетонних і залізобетонних конструкцій, що заповнює порожнини або наноситься на поверхню бетонних і залізобетонних конструкцій в умовах впливу води, циклічного заморожування і різних видів корозії, встановлених цими рекомендаціями.

4. Захисний склад«Viatron»™ рекомендується до застосування при будівництві та ремонті в якості тампонирующих матеріалів – в місцях протікання води для стиків швів і дефектів бетонних і залізобетонних конструкцій фундаментних елементів будівель і споруд, резервуарів господарсько-питного водопостачання, басейнів та інших ємнісних споруд, водоводів і т. п.
Резервуари
Басейни
Фундаменти
Греблі
Дамби
Метрополітени
Підвали
Тунелі
Димові труби
Каналізаційні колектори
Мости
Естакади
Шляхопроводи
Аеротенки
Градирні
Причали
Доки